loader
yükleniyor...

Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ.

HAKKIMIZDA

Bireylerin ve kurumların güvenini kazanarak bir artı değer yaratmak hedefiyle kurulmuş bulunuyoruz.

Bir olmak, birey olmak topluma yararlı olmanın ilk öncelikli gereğidir diye düşünüyoruz. Bir Sigorta olarak bir olmayı ve bir olduktan sonraki ürettiğimiz değerleri birlik olduğumuz toplumla paylaşmanın hem topluma hem de bireylere huzur ve mutluluk getireceği inancındayız.

Bir sigorta temel hedefi üretmektir. Tükettikçe daha fazla tüketme ihtiyacı duyduğumuz ve daha fazla mutsuz olduğumuz bu çağda temel hedefimiz; insanın temel güdüsü olan üreterek tatmin elde etmek felsefesindeyiz.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanların aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyen ve iyileştiren bir yapıda; Sigorta sektöründe kaliteli hizmet ve sonuç odaklı çözümleri ile fark oluşturmak en büyük amacımızdır.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.


Varoluş Değerlerimiz

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemin yanısıra
iş ahlakımızdan ödün vermeyeceğimiz hedeflerimiz ve değerlerimiz var.

GÜVEN, DÜRÜSTLÜK, SAYGI, SADAKAT, TİCARİ AHLAK, EKİP ÇALIŞMASI, SÜREKLİ GELİŞİM, MÜŞTERİ ODAKLILIK, SOSYAL SORUMLULUKLAR...